Náš obchod nenabízí spotřební zboží. Vydali jsme se cestou kvality. Teleskopické obušky jsou pouze kalené. Reflexní vesty nejsou jen na dobu záruky, ale na roky.

Vesta pro běžkaře a zimní turistiku

Vesta pro běžkaře a zimní turistiku

Vesta vychází ze střihu vesty turistické. Pokud se střih vesty osvědčí není důvod jej měnit. Barva vesty je oranžová. Barva zajíšťuje dobrou viditelnost na sněhu a je doplněna reflexními prvky. Barva vesty je certifikovaná, reflexní prvky jsou v provedení druhé třídy odrazivosti. Tím, že vesta má reflexní prvky v předu i v zadu splňuje podmínky novelizace zákona o provozu na pozemních komunikacích kdy chodec musí mít mimo dosah veřejného osvětlení reflexní prvky viditelné pro ostatní účastníky silničního provozu.

Nejmenší vestu může velikostně mít už dvou až dvouapůl leté dítě, maxmimální velikost je pro člověka do výšky 180 cm a cca 105 kg.

Úrazů na sjezdovkách přibývá, lyže jsou rychlejší a lyžařů na sjezdovkách a bílých stopách je stále více a být vidět určitě není na škodu.

Po stranách pásky pro upravení velikosti.

Velikosti orientačně :     XS/S  - pro děti cca 6  - 10 let

 

M/L   - větší děti, dospělí okolo 160 cm

 

XL/XXL -    dospělí do výšky 185 a váhy 105 kg

((9) Pohybuje-li se chodec mimo obec za snížené viditelnosti po krajnici nebo po okraji vozovky v místě, které není osvětleno veřejným osvětlením, je povinen mít na sobě prvky z retroreflexního materiálu umístěné tak, aby byly viditelné pro ostatní účastníky provozu na pozemních komunikacích.)