Náš obchod nenabízí spotřební zboží. Vydali jsme se cestou kvality. Teleskopické obušky jsou pouze kalené. Reflexní vesty nejsou jen na dobu záruky, ale na roky.

Energie pro motorkáře

Kód: 250
864,80 Kč
Skladem

Solstic obsahuje přírodní guaranu, ybera maté, a výtažky ze zeleného čaje, obohacené o vitamíny skupiny B. Jedná se o výrobek firmy Nature Sunshine vyvinutý pro osoby s aktivním způsobem života. Vitamíny B6, B1, B2 a kyselina pantothneová přispívají k normálnímu energetickému metabolismu. Přípravek zmírňuje pocit únavy. Jedná se o alternativu k energetickým nápojům s postupným nástupem účinku.Bez cukru.

Balení obsahuje 30 porcí.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Solstic obsahuje přírodní guaranu, ybera maté, a výtažky ze zeleného čaje, obohacené o vitamíny skupiny B. Jedná se o výrobek firmy Nature Sunshine vyvinutý pro osoby s aktivním způsobem života. Vitamíny B6, B1, B2 a kyselina pantothnenová přispívají k normálnímu energetickému metabolismu. Přípravek zmírňuje pocit únavy. Jedná se o alternativu k energetickým nápojům s postupným nástupem účinku.Bez cukru. Balení obsahuje 30 porcí.

Složení: Výtažek ze semen guarany 

               Výtažek z listů zeleného čaje

                Výtažek ze slupek hroznů

                 Niacitin

                 Výtažek z listů ybery maté

                 Kyselina pantothenenová

                 Vitamín B1, B2, B6

Doplňkové parametry

Kategorie: Solstic
Záruka: Dle data spotřeby